slideryan
kargo

Image Title Image Title
 


 
307x430 imaj
307x430alt
 
YorumSlideList
CUSTOMERREVIEWS
  • ERSİN YORULMAZ 13.02.2019

    ‘’ Hızlı kargo için teşekkürler. Ayrıca ürünlerin kalitesi ve güler yüzlü hizmet için de ayrıca teşekkürler.’’

  • HAYRUNNİSA ERDEM 18.02.2019

    ‘’ Ayshan Moda kalitesini zaten biliyordum. Her şey için teşekkür ediyorum. Başarılar. ’’

  • ELİF ABBASZADE 11.03.2019

    ‘’ Çok teşekkür ederim. Feracelerimiz hiçbir sorun yaşamadan elimize ulaştı.’’

SHIPPING SOME COUNTRIES

Ayshan Moda Shipping - We can ship to the world, but we often ship to the main countries.

anasayfa-icerik

                                                      Ayshan Moda

 

1984 yılında kurulan ve İstanbul’da başlayarak tüm Türkiye’ye yayıldıktan sonra üç kıtaya ürünlerini gönderen markamız Ayshan Moda olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. Kaliteden asla ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmamız neticesinde dünyanın her yerine ulaşan bir müşteri ağımız vardır. Toptan tesettür giyim konusundaki titiz çalışmalarımız sayesinde, Asya, Amerika, Afrika, Avrupa ve hatta Okyanusya kıtasına kadar ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Türkiye’de üretilen ürünleri, dünyaya pazarlayarak ülkemizin tanıtımında da elimizden geleni yapmak için çalışmaktayız.
Ürünlerimizi gönderdiğimiz ülkelerden kısaca bahsedecek olursak, Dubai, Filistin, tüm Avrupa, Soma, Gana, Kenya, Uganda, Lübnan, Irak, Kanada, İsrail, ABD, Fas,Ürdün, Mısır, Kuveyt, Libya, Tunus, Cezayir gibi ülkelerdir. 


Toptan tesettür giyim konusunda Türkiye sınırlarından çıkıp dünyaya açılarak ve Türk tekstil ürünleri içerisinden en kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri tercih ederek, ülkemizi toptan bayan tesettür giyim konusunda en iyi şekilde temsil etmeye çalışmaktayız. Uygun fiyatın sadece yeterli olmadığı ve uygun olmanın yanında kaliteden asla ödün verilmemesi gerektiğinin bilinciyle, müşterilerimizi iki yönden de mutlu etme gayesinde çalışıyoruz ve her zaman bu amaçla çalışacağız. 


Ayshan Moda’nın Piyasaya Sunduğu Toptan Satış Ürünleri Nelerdir? 

Tesettür giyim toptan satış seçeneklerini inceleyecek olursak;
Ferace Modelleri: Toptan tesettür giyim satışının olmazsa olmazı feracelerdir. Toptan tesettür satışında en çok tercih edilen giyim türünün başında gelmektedir. Her yaştan, her zevke uyan ve tesettür giyim için oldukça önemli yere sahip olan feraceler konusunda, oldukça titiz davranarak en güzel modelleri tercih ediyor, her kesime en güzel şekilde hitap ediyoruz. 

Elbise Modelleri: İster günlük, ister klasik, ister rahat, ister şık… Tesettür giyim denildiği zaman ilk akla gelen nedir diye sorsak cevap kesinlikle tesettür elbise olacaktır. Tesettür giyim için oldukça önemli yere sahip olan elbise modelleri konusunda hassas davranarak, en güzel ve her tarza uyabilecek modelleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Toptan Tesettür satış için elbise modelleri oldukça önemli konuların başında geliyor.

Takım Modelleri: Takımlar tesettür giyim için kombin yapmanın en kolay yollarından biridir. Hem etekli takımlar hem de pantolon takımlarla, günlük giyim ve özel günler için en güzel modelleri tercih ediyor, müşterilerimizden de bu konuda oldukça güzel geri dönüşler alıyoruz. 

Kap Modelleri: Tesettür giyimde özellikle de soğuk havalarda oldukça ihtiyaç duyulan kap modellerinin en güzel seçenekleri Ayshan Moda internet sitemizde satışa sunulmaktadır.

 Kot Modelleri: Spor giyim denildiği zaman akla gelen ilk kumaşlardan biri kot kumaşlardır. Bu nedenle internet sitemizde kot takımlardan, kot kaplara kadar birbirinden güzel kot kumaş ile üretilmiş ürün seçenekleri bulabilirsiniz. 

Tulum Modelleri: Öncelikle tulum modelleri, pantolon ve elbise tulum modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Daha sonra özel günler için giyilebilecek şık tulumlar ve gündelik giyim için spor tulumlar üretilmektedir. İnternet sitemizde birbirinden şık tulum modellerini inceleyebilir, zevkinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. 
Kaban Modelleri: Özellikle kış mevsiminde tercih edilen ve tesettür giyimde soğuklarda en çok tercih edilen kaban modelleri, en dikkat çekici modellerle Ayshan Moda internet sitemizde sizleri bekliyor.

Şal Modelleri: Tarzınız ne olursa olsun mutlaka beğeneceğiniz şal modelleri Ayshan Moda internet sitemizde mevcuttur. İster kış mevsiminde kabanınız üzerine, ister şık bir davette tulumunuzun üzerine, isterseniz de günlük güzel bir kot takım üzerine kullanabileceğiniz şal modellerini kulanabilirsiniz. Giyeceğiniz her tesettür giyim seçeneğine uyan şal modelini sitemizden temin edebilirsiniz. 

Etek Modelleri: Şık bir bluzun veya spor bir sweatshirtün altına uyacak en güzel etek modelleri Ayshan Moda’da. 

Trençkot Modelleri: İster yazlık ister kışlık birbirinden şık trençkot modelleriyle tarzınızı konuşturacak, girdiğiniz her ortamda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Tunik Modelleri: Şık bir etek veya şık bir pantolon üzerine giyebileceğiniz spor veya klasik tunik modelleriyle kombinlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Abaya Modelleri:  Uzak Doğu’nun kimono tarzının tesettür giyime uyarlanmış hali olan abaya modelleri ile salaş bir güzelliğin keyfini çıkarırken, tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Ayshan Moda’nın toptan kapalı giyim konusunda Türkiye ve dünya piyasasına sunduğu ürün seçenekleri hem uygun fiyatlı olması hem de kalitesiyle oldukça tercih edilen seçeneklerdir. Kaliteden asla ödün vermeden büyümeye devam eden markamız, toptan satış konusunda en iyi markalardan biridir. 

 

Çerez Kullanımı